Strona główna » Ochraniacze AeroChill

Poznaj Ochraniacze AeroChill

 

Aerochill® Chłodzące ochraniacze dla koni

Chłodzące ochraniacze Aerochill® zaprojektowano w Wielkiej Brytanii przy współpracy hodowców i lekarzy weterynarii. Zrobiono je tak, aby maksymalne dopasowanie do kształtu przednich i tylnych nóg konia zapewniało wsparcie regeneracyjne po treningu, zmniejszając typowe obrzęki i stany zapalne w kluczowych miejscach.

W ochraniaczach Aerochill® zastosowano oryginalną, opatentowaną tkaninę HyperKewl, która wyprodukowana jest z nietoksycznych włókien polimerowych, absorbujących wodę. Technologia ta jest używana również w produkcji specjalistycznej odzieży chłodzącej dla szerokiej gamy użytkowników profesjonalnych.

Zasadą działania Aerochill® nie jest wychładzanie nogi konia przez inwazyjne działanie niskiej temperatury do wewnątrz tkanki. Ochraniacze przez swoje właściwości ewaporacyjne „wyciągają” ciepło z tkanki na zewnątrz, poprawiając krążenia krwi, wpływając pozytywnie na złagodzenie obrzęków, stanów zapalnych i mikro urazów. Dzięki temu po zdjęciu ochraniacza noga konia będzie nadal delikatnie ciepła.

Ochraniacze chłodzące Aerochill® są laureatem prestiżowej nagrody BETA 2016 Innovation Awards i szybko budują swoją reputację czołowego rozwiązania na rynku ochraniaczy chłodzących.

 

Wybrane produkty Ochraniacze AeroChill