Strona główna » Hansbo Sport

Hansbo Sport

 

  Łącząc miłość do koni z doświadczeniem w branży tekstylnej, przedsiębiorcy Hans i Bo założyli Hansbo Sport w 1977 r.  Ich celem było stworzenie nowego rodzaju derki - takiej, która utrzymywałaby konie suche, a także oddychała. Ich uniwersalna derka, wykonana ze specjalnej tkaniny utkanej i uszytej w Szwecji, odniosła ogromny sukces.

  W latach 80. i 90. Derki Hansbo były używane przez jeździeckie drużyny olimpijskie ze Szwecji, Finlandii i Anglii. Stali się oni również dostawcami dla HM The Queen, gdy zrealizowali zamówienie na derki uniwersalne Hansbo dla koni w stajni Pałacu Buckingham.

  Od początku dla Hansbo ważnym jest, aby produkty spełniały potrzeby profesjonalnych zawodników. Przez 40 lat działalności pracują  nad ciągłym udoskonalaniem produktów i rozszerzaniem oferty. Nadążanie za nowymi wymaganiami, jakie tworzą różne dyscypliny zarówno dla jeźdźców, jak i koni jest dla nich ekscytującym wyzwaniem.

  Wszystkie produkty firmy Hansbo są dokładnie oceniane przed rozpoczęciem produkcji, oraz konsultowane z zawodnikami, poddającymi innowacje testom. Wśród nich jest srebrny medalista Rio 2016, a także zawodnicy startujący w międzynarodowych i krajowych zawodach w ujeżdżeniu, skokach, crossie i westernach.

  Opracowywanie i projektowanie produktów w Hansbo jest ulokowane w Szwecji, podczas gdy produkcja odbywa się w różnych częściach świata. Hansbo wymaga wysokich standardów od fabryk produkujących produkty, a wszystkie te spełniają bardzo rygorystyczne REACH i Childhoods.

MENU